Νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση
Στην Μονάδα Εντατικής Θεραπείας νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση ένας 23χρονος άνδρας, μετά από πτώση του από τον 3ο όροφο του Νοσοκομείου Χανίων τα ξημερώματα της Δευτέρας.
Ο νέος άνθρωπος –που σύμφωνα με πληροφορίες επρόκειτο να νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική, βρέθηκε στο κενό κάτω από αδιευκρίνιστες προς το παρόν συνθήκες.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)