36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος 2018
Τρεις αθλητές, (πατέρας και δύο γιοί), σε τρεις αγώνες: Ο Γιάννης Σπυριδάκης (φυσικοθεραπευτής στο επάγγελμα) στα 42.195 μ, ο πατέρας Γιώργος Σπυριδάκης (συνταξιούχος δάσκαλος) στα 10.000 μ και ο μικρός Κώστας Σπυριδάκης (δάσκαλος) στα 5.000 μ.
Με πολύ καλούς χρόνους, υπέροχη εμπειρία και στόχος ……να τρέχουν …..για χρόνια παρέα!!!!!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)