Η χορευτική χρονιά ανοίγει για τον Ερωτόκριτο με ένα ακόμη κρητικό γλέντι
Ο Σύλλογος Κρητών Ωραιοκάστρου και Φίλων ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ, σας προσκαλεί στην 9η Γιορτή Τσικουδιάς το Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου 2018, ώρα 20:00 στον αύλειο χώρο του Κονταξοπούλειου Δημοτικού Γυμναστηρίου στο Ωραιόκαστρο
Πρωταγωνίστρια της βραδιάς η περίφημη κρητική τσικουδιά, συνοδεία των κρητικών εδεσμάτων, όπως γαμοπίλαφο, βραστό, ντάκο, σφακιανές πίτες, που θα κάνουν και πάλι την εμφάνισή τους!
Για τη διασκέδασή μας θα φροντίσει ο Γιώργος Σφακιανάκης με το συγκρότημά του!
Η παρουσία σας θα μας χαροποιήσει ιδιαίτερα!
Καλώς να σμίξουμε και πάλι!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)