Ομιλία για Γονείς και για όσους μεγαλώνουν παιδιά και εγγόνια
Η Σχολή Γονέων του Πολιτιστικού & Κοινωνικού Κέντρου Αμαρίου «Ο Άγιος Νεκτάριος», της Ι. Μητροπόλεως Λάμπης – Συβρίτου και Σφακίων, διοργανώνει ομιλία με το παραπάνω θέμα την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου και ώρα 6.00μ.μ με ομιλητή τον Θεολόγο και Συγγραφέα Πρωτοπρεσβύτερο π. Χαράλαμπο Παπαδόπουλο, Κληρικό της Ι. Μητροπόλεως Γορτύνης και Αρκαδίας.
Η ομιλία θα γίνει στους χώρους του Πολιτιστικού και Κοινωνικού Κέντρου Αμαρίου, στον Φουρφουρά.
Από το Πολιτιστικό & Κοινωνικό Κέντρο Αμαρίου «Ο Άγιος Νεκτάριος»
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)