Στο πλευρό του υποψήφιου Δήμαρχου Γόρτυνας Μιχάλη Κοκολάκη ο Βαγγέλης Θεργιάκης
«Η παράταξη μας μεγαλώνει, με άτομα που έχουν όρεξη να προσφέρουν Ανιδιοτελώς για το κοινό καλό. Βαγγέλη Θεργιάκη ξεκινάμε για μια Δυνατή Γόρτυνα..!», η δήλωση του Μιχάλη Κοκολάκη.
Η Ανακοίνωση του Βαγγέλη Θεργιάκη:
«Με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνω στην συμμετοχή μου στην παράταξη ” Μεγάλη Γόρτυνα ” του Μιχάλη Κοκολάκη. Ο Μιχάλης έχει αποδείξει ότι μπορεί με σκληρή δουλειά και μεθοδικότητα να πάει μπροστά. Θα βοηθήσω και εγώ από την θέση όσο μπορώ να πάμε την Γόρτυνα ψηλά…»
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)