Από την ημερίδα στο Ασήμι
Το τελευταίο θέμα της ημερίδας στο Ασήμι που διοργάνωσε η παράταξη του υποψήφιου Δήμαρχου Γόρτυνας Μιχάλης Κοκλάκης, είναι η ψηφιακή τεχνολογία ως εργαλείο συμμετοχής των πολιτών στη διοίκηση όπου ο πολιτικός μηχανικός Θοδωρής Δουλουμπέκης ανάπτυξε το θέμα για να γίνει κατανοητό στους πολίτες την σχέση της διαχείριση του νερού με την τεχνολογία. Ερωτήσεις και απόψεις του κόσμου.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)