Στην εσπερίδα στη Γέργερη
Ο Γιάννης Παπαδάκης είναι ένας επιτυχημένος επιχειρηματίας στο χώρο του Αγροτουρισμού, εξήγησε την όλη πορεία του με την δικιά του επιχείρηση που δραστηριοποιείται στην Αξό Μυλοποτάμου, και που μπορεί να βοηθήσει ο Δήμο σε αυτό, στην εσπερίδα της παράταξης του υποψήφιου δήμαρχου Γόρτυνας Μιχάλη Κοκολάκη στη Γέργερη
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)