Με θέμα την «Επικοινωνία γονέων-παιδιών» η 3η συνάντηση της Σχολής Γονέων στον Φουρφουρά
Η Σχολή Γονέων του Πολιτιστικού & Κοινωνικού Κέντρου Αμαρίου «Ο Άγιος Νεκτάριος», της Ι. Μητρόπολης Λάμπης, Συβρίτου και Σφακίων, σε συνεργασία με τον Σύλλογο Ψυχολόγων Ρεθύμνου, διοργανώνει την 3η συνάντηση Γονέων με θέμα: “Επικοινωνία γονέων-παιδιών”. Η κ. Θεώνη Αθανασοπούλου, Ψυχολόγος, Πρόεδρος του Συλλόγου Ψυχολόγων Ρεθύμνου, θα αναπτύξει τη θεματική ενότητα «Συναισθηματική Νοημοσύνη» ενώ ο κ. Γιώργος Κανδύλης, Ψυχολόγος Msc, την ενότητα: «Όρια στην Οικογένεια».
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 23 Μαρτίου και ώρα 6.00μ.μ στην αίθουσα διαλέξεων του Πολιτιστικού και Κοινωνικού Κέντρου Αμαρίου, στον Φουρφουρά.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)