Ομόφωνη απόφαση
Ο Σύλλογος Εστίασης και Διασκέδασης Αγίου Νικολάου, σε έκτακτη συνέλευση που πραγματοποιήθηκε χθες, αποφάσισε ομόφωνα την απαγόρευση του καπνίσματος στους εσωτερικούς χώρους των καταστήματα μελών του.
Η κίνηση αυτή, όπως τονίζεται, «δείχνει για άλλη ακόμα μια φορά των σεβασμό στους πελάτες μας και τον ζήλο μας για την ανάπτυξη της πόλης μας με τον καλύτερο τρόπο».
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)