Ανακοίνωση από την «Μεγάλη Γόρτυνα»
Καλωσορίζω άλλο ένα μέλος στην παράταξη μας ” Μεγάλη Γόρτυνα ” που έρχεται να δώσει τον καλύτερο του εαυτό στην τοπική αυτοδιοίκηση. Καλή επιτυχία Ανδρέα.
Η αναγγελία του Ανδρέα:
Αγαπώ τον τόπο μου και τους ανθρώπους του. Θέλω με τη συμμετοχή μου στην παράταξη ” Μεγάλη Γόρτυνα ” να συμβάλλω στην βελτίωση της καθημερινότητας του Τόπου μας. Συστρατεύομαι λοιπόν στην όμορφη παρέα του Μιχάλη Κοκολάκη και δίνω αγώνα ανανέωσης.
Ανδρέας Σεληνιωτάκης
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)