Πρόκειται για τον πολιτευτή, νυν περιφερειακό σύμβουλο Γιώργο Ματαλλιωτάκη
Μια δυνατή υποψηφιότητα αναμένεται να ανακοινώσει ο Αλέξανδρος Μαρκογιαννάκης στην αυριανή εκδήλωση παρουσίασης του συνδυασμού “ΚΡΗΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ” στο ΑTLANTIS στις 19:00.
Πρόκειται για τον πολιτευτή, νυν περιφερειακό σύμβουλο Γιώργο Ματαλλιωτάκη.
Ο Γιώργος είναι Μηχανικός Παραγωγής & Διοίκησης, MSc Διδάκτορας Πολυτεχνείου Κρήτης Διδάσκοντας Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου και πρώην Διοικητής Νοσοκομείου Ιεράπετρας, και βέβαια η υποψηφιότητα του έρχεται να δώσει δύναμη από το βουλευτικό ψηφοδέλτιο καθώς ο Γιώργος δουλεύει δυνατά και μεθοδικά και για την επόμενη εθνική αναμέτρηση !
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)