Ο Πέτρος Ινιωτάκης ζητάει εκ νέου debate από Β. Λαμπρινό και Γ. Κουράκη
Άμεσο και ευθύ κάλεσμα, μέσα από το νέο του video, απευθύνει ο υποψήφιος δήμαρχος Ηρακλείου Πέτρος Ινιωτάκης προς τους συνυποψήφιους τους κκ. Βασίλη Λαμπρινό και Γιάννη Κουράκη.
Υπενθυμίζεται ότι ο κ. Ινιωτάκης είχε ήδη από την 25η Απριλίου καλέσει σε τηλεμαχία το σύνολο των συνυποψήφιων του στο Πολιτιστικό Συνεδριακό Κέντρο Ηρακλείου.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)