Εν όψη της τουριστικής περιόδου
Αν μέχρι το μεσημέρι δεν βρεθεί λύσει είμαστε αποφασισμένοι να απευθύνθουμε στον εισαγγελέα, δεν μπορεί να ρίχνουν το μπαλάκι η ΔΕΥΑΦ στο ΤΟΕΒ και το αντίστροφο..και ενώ νερό έρχεται από το Σίβα στη δεξαμενή του Καλαμακιου δε φτάνει ποτέ!
Τέλος η υπομονή, δεν μπορεί κανείς να παίζει με την τύχη αυτού του χωριού.
Ας αναλάβουν τις ευθύνες τους.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)