Η τελευταία προβολή ταινίας για φέτος
Απόψε θα πραγματοποιηθεί η τελευταία προβολή ταινίας για το σινεμά 2019!
Από τις 7 μαζί μας θα είναι ο κλόουν και στις 9 η παιδική ταινία “Οι απίθανοι”.. ΌΜΩΣ θα ακολουθήσει και άλλη μια δράση την επόμενη εβδομάδα για να αποχαιρετίσουμε όμορφα το καλοκαίρι μείνετε συντονισμένοι…
Σας περιμένουμε απόψε στις 7!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)