Ο Άγιος Γεώργιος Μεθυστής είναι πολιούχος της Γέργερης
Ο επικεφαλής της παράταξης «Μεγάλη Γόρτυνα», Μιχάλης Κοκολάκης και οι αντιδήμαρχοι, Στέλιος Σηφάκης, Κωνσταντίνος Τσικνάκης, Θεόδωρος Σαβουιδάκης και Σοφία Χατζάκη – Σφακιανάκη, στην γιορτή για τον Άη Γιώργη Μεθυστή, με παραδοσιακή μουσική, φαγητό και καλό κρασί, παρέα με τον Σύλλογο Βαρελοφρόνων.
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/11/4A529375-3B0F-475C-BF36-28088EB207BF.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/11/7DC85E7F-86A8-462A-870B-2C138952F13D.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/11/5AD060D5-A605-4BE7-8597-2A5BFE58F83D.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/11/966FC0FE-EF0F-413E-B67C-DFB170A71EA7.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/11/5DB41BEB-7580-4916-B475-5501EF245E3A.jpeg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)