Ανακοίνωση από το σύλλογο ΑμεΑ το «ΜΕΛΛΟΝ»
Χθες το απόγευμα πραγματοποιήθηκε μια πολύ ενδιαφέρουσα εσπερίδα που διοργάνωσε ο σύλλογος ΑμεΑ το «ΜΕΛΛΟΝ» μαζί με το αθλητικό σωματείο ΑμεΑ «Η Μεγαλόνησος» με θέμα «Άσκηση και αθλητισμός στην μινωική κοινωνία».
Στην εσπερίδα αυτή ομιλήτρια ήταν η σπουδαία ξεναγός – σ/ς τραπεζικός και συγγραφέας κα Αθηνά Ν. Κυριακάκη – Σφακάκη, την οποία και ευχαριστούμε θερμά για την τιμή και τα όσα ενδιαφέροντα μας είπε.
Ευχαριστούμε επίσης τον κόσμο που παραβρέθηκε και μας τίμησε με την παρουσία του.
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/11/D5AE8BB8-A91D-49EB-ACB6-DE042CB5D010.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/11/A2D65992-2C1F-4FF5-A53C-516929531866.jpeg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)