Με αίμα βάφτηκε η άσφαλτος τα ξημερώματα καθώς δυο νεαρά αδέρφια έχασαν την ζωή τους μετά από φρικτό τροχαίο
Το τραγικό περιστατικό συνέβη στον δρόμο προς το Δροσερό, ένα φορτηγάκι , στο οποίο επέβαιναν ακόμη 2 άτομα, έχασε τον έλεγχο με αποτέλεσμα να συγκρουστεί μετωπικά με διερχόμενο φορτηγό στο αντίθετο ρεύμα.
Η σύγκρουση ήταν σφοδρή, με αποτέλεσμα να χάσουν την ζωή τους οι 2 από τους 3 επιβάτες που βρίσκονταν στο φορτηγάκι, ηλικίας 25 και 29 ετών, οι οποίοι ήταν μάλιστα αδέρφια…
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)