Τι ετοιμάζει ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πόμπιας;
Οι εκλογές τελείωσαν, η κυβέρνηση άλλαξε, η ελπίδα έρχεται;; Ο καιρός παραμένει ασταθής και το μέλλον απρόβλεπτο! Ένα μόνο είναι σίγουρο, το κέφι και ο ενθουσιασμός από τα μέλη του Π.Σ. Πόμπιας.
Ξεκίνησαν βλέπετε από νωρίς φέτος τις προετοιμασίες για το 37Ο Παραδοσιακό Καρναβάλι! Αλήθεια τι ετοιμάζουν; το σίγουρο είναι ότι μας περιμένουν πολλές εκπλήξεις! Μείνετε συντονισμένοι…
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)