Έκοψε την πίτα του για το νέο έτος ο Πολιτιστικός Σύλλογος Φλαθιακών
Σε μια όμορφη εκδήλωση, παρουσία πλήθους κόσμου, έκοψε την βασιλόπιτά του για το 2020 ο Πολιτιστικός Σύλλογος Φλαθιακών.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν ο επικεφαλής της παράταξης «Μεγάλη Γόρτυνα», Μιχάλης Κοκολάκης, που ευχήθηκε «καλή και δημιουργική χρονιά σε όλους», ο αντιδήμαρχος Κωνσταντίνος Τσικνάκης, ο δημοτικός σύμβουλος Γιώργος Σταματάκης και ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Βασιλικών Ανωγείων, Κωνσταντίνος Ρουβάκης.
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/E22EEB60-684F-4BC7-8AC6-A4B7C21DA4D4-493x1024.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/9E3E8701-D084-458D-B633-A507DA74E66D-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/EE221330-ABAD-4576-9B23-F759685C9DFE-493x1024.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/24A78D37-32C2-4920-A49C-55264656DB39-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/4C053909-5D1C-424A-B08B-6279D1F2132B-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/C060DAA5-6534-4D17-B608-4F00CDE0033D-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/1D9022DC-762C-47C6-8480-BA25542A5240-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/A9391469-75B0-46D6-B649-D9C02EBAE2C6-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/0225E775-98F5-44DE-9084-F0E9AF9F76C9-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/BA67C762-EDE3-470C-862C-528FA54705E2-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/4E1461EF-AAB4-4676-B095-45DCB24D0224-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/FE701259-0303-4F07-B638-9C0A0DFD01C5-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/D0099DDA-1DEF-4603-A66A-224D241DE48B-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/91ED83E1-1685-40C8-B003-73C53FC80BC3-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/A8956249-1732-4D09-A25C-26122788BF84-493x1024.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/6628E424-B18F-4583-82CD-7F833E9CF6E4-1024x498.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/6D2798A8-3E81-4669-BD7E-FFC7C1E8D2CA-1024x768.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/D2BCFBCA-109C-426C-A49C-F69F5936C917-1024x768.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/C223DB5A-8878-41A9-9E9C-9D854F3D3D90-764x1024.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/01/ACC7C7CB-0B62-4E24-A5ED-5C9CBD4EA8EA-1024x768.jpeg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)