Για την αντιμετώπιση του κορωνοϊού, ως μια συμβολική κίνηση αλληλεγγύης
Ο Δήμαρχος Ηρακλείου Βασίλης Λαμπρινός αποφάσισε να διαθέσει για τους επόμενους δυο μήνες το 50% της δημαρχιακής αποζημίωσης που λαμβάνει στον ειδικό λογαριασμό για την αντιμετώπιση του κορωνοϊού, ως μια συμβολική κίνηση αλληλεγγύης στην δύσκολη περίσταση που αντιμετωπίζει η χώρα.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)