Εθελοντική αιμοδοσία την Κυριακή 26 Απριλίου στην Βαγιωνιά
Με κεντρικό σύνθημα «Ας κάνουμε τον κόσμο ομορφότερο, χαρίζοντας αίμα!», ο Παγκρήτιος Σύνδεσμος Εθελοντών Αιμοδοτών και Δωρητών Οργάνων Σώματος «Αιματοκρήτης», ο Δήμος Γόρτυνας, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Βαγιωνιάς, Ενορίες, Πολιτιστικοί Σύλλογοι και άλλοι τοπικοί φορείς, συνδιοργανώνουν εθελοντική αιμοδοσία την Κυριακή 26 Απριλίου 2020, στην Βαγιωνιά.
Η εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του Πολιτιστικού Συλλόγου Βαγιωνιάς, ώρες 10:00 – 13:30.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)