Συνάντηση με εκπροσώπους Σχολικών φυλάκων που βρίσκονται σε καθεστώς διαθεσιμότητας είχε σήμερα ο Δήμαρχος Ηρακλείου κ. Βασίλης Λαμπρινός παρουσία των Αντιδημάρχων Παιδείας κ. Μαρίας Καναβάκη και Προσωπικού κ. Κώστα Βαρδαβά.
Ο κ. Λαμπρινός και οι Αντιδήμαρχοι αφού άκουσαν τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι Σχολικού φύλακες ,εξέφρασαν τη συμπαράστασή τους και τόνισαν για άλλη μια φορά ότι στηρίζουν το θεσμό.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)