Παρουσίαση ειδικού σήματος -Τετάρτη 21 Ιουλίου στο Ηράκλειο
Η Αγροδιατροφική Σύμπραξη της Περιφέρειας Κρήτης προσκαλεί τις τοπικές επιχειρήσεις με κύρια δραστηριότητα ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟ, ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ ή ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ-ΚΑΦΕ να συμμετάσχουν στην ενημερωτική εκδήλωση παρουσίασης του νέου σήματος της Αγροδιατροφικής Σύμπραξης της Περιφέρειας Κρήτης, “κρητικό δεκατιανό / cretan brunch”, η οποία θα πραγματοποιηθεί στο Ηράκλειο, την Τετάρτη 21 Ιουλίου 2021 και ώρα:19:30, στο κέντρο “Κουρήτες”, στον εξωτερικό χώρο “Αμάλθεια”.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή, συμπληρώνοντας και υποβάλλοντας τη φόρμα που υπάρχει στον παρακάτω σύνδεσμο:
https://forms.gle/pvq9it4Q1L8TgE1P6
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)