ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΑΣ ΕΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΆΡΤΗ 6/10
Από το Δήμο Μινώα Πεδιάδας γίνεται γνωστό πως αναστέλλεται η λειτουργία όλων των σχολικών μονάδων του (Σχολεία Α΄θμιας, Β΄θμιας καθώς και των Δημοτικών Παιδικών Σταθμών), για το διάστημα από την Δευτέρα 4/10/2021 έως και την Τετάρτη 6/10/2021, λόγω της συνεχής και έντονης σεισμικής δραστηριότητας, η οποία καθιστά επικίνδυνη την προσέλευση και την παραμονή των μαθητών στα σχολεία.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)