Ενημερώνουμε όσους διαμένουν ή δραστηριοποιούνται επαγγελματικά στην Δημοτική Κοινότητα Αγίας Βαρβάρας ότι, σε συνέχεια σχετικής απόφασης του Τοπικού Συμβουλίου Αγίας Βαρβάρας, ως τις 31/7/2024 θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί οι διαδικασίες σύνδεσης του/των ακινήτου/ων ιδιοκτησίας τους στο δίκτυο του Βιολογικού.
Σύμφωνα με τον Κανονισμό Λειτουργίας Δικτύου Αποχέτευσης του Δήμου Γόρτυνας, η σύνδεση όλων των ακινήτων είναι υποχρεωτική και δεν πρόκειται να δοθεί καμία άλλη παράταση.
Σε περίπτωση μη σύνδεσης ή παράνομης σύνδεσης στο δίκτυο του Βιολογικού, θα επιβάλλονται οι προβλεπόμενες από τον κανονισμό κυρώσεις και πρόστιμα.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)