Ένα νέο πρόσωπο εμφανίζεται αιφνιδίως στην πολύκροτη υπόθεση της εξαφάνισης και αυτοκτονίας του 22χρονου σπουδαστή της Γαλακτοκομικής Σχολής Ιωαννίνων Βαγγέλη Γιακουμάκη.
Πρόκειται για έναν συμφοιτητή του από τη Βόρεια Ελλάδα ο οποίος, σύμφωνα με μαρτυρίες, ήταν ένα από τα πρόσωπα –εκτός της παρέας των Κρητικών– που προχωρούσαν σε «καψώνια» σε βάρος του άτυχου σπουδαστή και μέχρι στιγμής δεν είχε γίνει γνωστή η εμπλοκή του.
(Καθηγητές, σπουδαστές από την γαλακτοκομική σχολή αλλά και απλός κόσμος συγκεντρώθηκαν στο σημείο που βρέθηκε νεκρός ο σπουδαστής για να αφήσουν λουλούδια.)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)