Στις 19 Μαρτίου, προβλήθηκε μέσα από την εκπομπή η ιστορία μιας γυναίκας που αφιέρωσε την ύπαρξή της στην ανατροφή ενός παιδιού με ειδικές ανάγκες, που βρέθηκε εγκαταλελειμμένο στον δρόμο.
Η ιστορία του μικρού Αλέξανδρου συγκίνησε το κοινό, ευαισθητοποίησε την ομάδα του Ολυμπιακού και ενεργοποίησε την εκπομπή, ώστε να πραγματοποιηθεί το όνειρο του νεαρού: Να παρακολουθήσει για πρώτη φορά στη ζωή του την ομάδα του στο γήπεδο και να συναντήσει τον αγαπημένο του παίκτη, τον Κώστα Μήτρογλου. O Αλέξανδρος βρέθηκε στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» για τη μεγάλη συνάντηση.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)