Το ποδήλατο είναι η αγαπημένη συνήθεια του Νίκου Βέρτη.
Ο τραγουδιστής έχει βρει αυτό τον τρόπο προκειμένου να γυμνάζεται. Ο φωτογραφικός φακός του Οκ τον απαθανάτισε στη Βουλιαγμένη κατά την διάρκεια που έκανε την καθιερωμένη του βόλτα με το ποδήλατο και άκουγε μουσική. Ο Νίκος Βέρτης ετοιμάζεται για την πρεμιέρα του που είναι στις 22 Μαϊου και θέλει να είναι fit.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)