Ο Όμιλος Αντισφαιρίσεως και Αθλοπαιδιών «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» προσκαλεί τους φίλους του τένις να παρακολουθήσουν τους αγώνες που θα διεξαχθούν από την Παρασκευή 3 Ιουλίου έως την Κυριακή 19 Ιουλίου 2015.
Έγινε χθες η κλήρωση του ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΖΑΡΟΣ- ΦΗΜΗ ΤΕΝΙΣ OPEN 2015.
Τα 8 γήπεδα του «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» (επί της Δουκός Μποφώρ) περιμένουν να φιλοξενήσουν όπως και πέρυσι αθλητές τένις από κάθε γωνιά της Κρήτης, σε 9 διαφορετικές κατηγορίες που καλύπτουν όλες τις ηλικίες και τα επίπεδα.
Το πρόγραμμα των αγώνων θα βγει την Τετάρτη το βράδυ.
Παρακαλούμε να είστε συνεπής με το πρόγραμμα των αγώνων και να μην ζητάτε αλλάγες χωρίς σοβαρό πρόβλημα,το ζέσταμα δεν πρέπει να ξεπερνάει τα 10 λεπτά.
Ο νικητής έχει την υποχρέωση να επιστρέφει τις μπάλες και να ενημερώνει για το σκορ του.
Καλή επιτυχία σε όλους.
Τα ταμπλό των αγώνων και το πρόγραμμα έδω
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)