Δευτέρα 31 Αυγούστου, όλοι μαζί καθαρίζουμε το σχολείο μας.
Απο τις 9 πμ ξεκινάμε την καθαριότητα εσωτερικών και εξωτερικών χώρων του σχολείου μας και ετοιμαζόμαστε για την νέα σχολική χρονιά …όσοι επιθυμούν να βοηθήσουν μαθητές – γονείς – καθηγητές και συγχωριανοί ραντεβού στο σχολείο στις 9 π.μ.
Κάθε βοήθεια είναι ουσιαστική συμβολή στην εικόνα του σχολείου μας !!!
Σας περιμένουμε !
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)