Πριν από λίγο καιρό, η Έλενα Παπαρίζου ανέβασε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μαζί με τον Ανδρέα Καψάλη, σχολιάζοντας: «Eγώ και ο σύζυγός μου».
Μπορεί η συγκεκριμένη ανάρτηση να έγινε στα μέσα Αυγούστου, ωστόσο, το ζευγάρι παντρεύτηκε τον Ιούλιο χωρίς να γνωρίζει κανείς κάτι,αφού έγινε πολιτικός γάμος και σε κλειστό οικογενειακό κύκλο.
Για πρώτη φορά, η τραγουδίστρια επιβεβαιώνει τον “κρυφό” αυτό γάμο με δήλωσή της στο περιοδικό «ΕΓΩ! Weekly»: «Με τον Ανδρέα παντρευτήκαμε τον Ιούλιο. Είμαστε πάρα πολύ ευτυχισμένοι».
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)