Στο πλευρό των αγροτών βρίσκεται και ο Δήμος Ηρακλείου ανταποκρινόμενος στο κάλεσμα των αγροτικών φορέων.
Έτσι η Δημοτική Αρχή Ηρακλείου αποφάσισε να προχωρήσει σε κλείσιμο των Δημοτικών Υπηρεσιών την Πέμπτη 29 Οκτωβρίου από τις 12:00 το μεσημέρι μέχρι τη λήξη του ωραρίου, προκειμένου οι δημοτικοί υπάλληλοι να μπορέσουν να συμμετάσχουν στο αγροτικό συλλαλητήριο που θα πραγματοποιηθεί.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)