Η συνάντηση μεταξύ των δύο πλευρών ολοκληρώθηκε με την ανταλλαγή αναμνηστικών δώρων.
Επίσκεψη στον Δήμο Χανίων πραγματοποίησαν σήμερα, Πέμπτη 29/10/2015, εκπρόσωποι του Σωματείου Κρητικών Αττάλειας, οι οποίοι αυτό το διάστημα πραγματοποιούν τουριστική περιήγηση στην Κρήτη.
Ο Δήμαρχος Χανίων, Τάσος Βάμβουκας, αφού καλωσόρισε τα μέλη της αντιπροσωπείας, συζήτησε μαζί τους το ενδεχόμενο ανάπτυξης συνεργασίας στους τομείς του τουρισμού και κυρίως του πολιτισμού
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)