Η ανείπωτη τραγωδία που εκτυλίχθηκε σήμερα το πρωί στον Βόρειο Οδικό Άξονα της Κρήτης, με θύματα τον 31χρονο Διομήδη Τσικανδυλάκη και την 50χρονη Κατερίνα Ζουραράκη, έχει συγκλονίσει ολόκληρη την Κρήτη και έχει βυθίσει στο πένθος την τοπική κοινωνία του Κρουσσώνα και της Ρογδιάς.
Στο cretanmagazine.gr χρησιμοποιούμε τεχνολογία όπως τα cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησής σας. Επιβεβαιώσετε ότι συμφωνείτε με τη χρήση αυτής της τεχνολογίας. Ρυθμίσεις CookiesΑπόρριψηΑποδοχή
Απόρρητο
Επισκόπηση απορρήτου
Τόσο εμείς όσο και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογία όπως τα cookies στον ιστότοπό μας, για εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων, παροχή λειτουργιών μέσων κοινωνικής δικτύωσης και ανάλυση των δεδομένων επισκεπτών μας. Κάντε κλικ παρακάτω για να επιβεβαιώσετε ότι συμφωνείτε με τη χρήση αυτής της τεχνολογίας στο web. Οποιαδήποτε στιγμή, μπορείτε να αλλάξετε γνώμη και να αλλάξετε επιλογές συγκατάθεσης, επιστρέφοντας σε αυτό τον ιστότοπο
Τα cookies είναι απολύτως απαραίτητα για την σωστή λειτουργία του ιστότοπου. Αυτή η κατηγορία περιλαμβάνει μόνο cookies που εξασφαλίζουν βασικές λειτουργίες και χαρακτηριστικά ασφαλείας του ιστότοπου. Αυτά τα cookies δεν αποθηκεύουν προσωπικές πληροφορίες.