Αποκριάτικος χορός από την Ομάδα Εθελοντών Παιδείας του Δήμου Ηρακλείου στο Πολύκεντρο
Το δικό της αποκριάτικο χορό διοργανώνει η Ομάδα Εθελοντών Παιδείας του Δήμου Ηρακλείου,το Σάββατο 27 Φεβρουαρίου και ώρα 21:00 στο Πολύκεντρο Ηρακλείου.
Στα πλαίσια αυτά θα γίνει και διαγωνισμός αποκριάτικης αμφίεσης και χορού! Όποιος επιθυμεί μπορεί να εμπλουτίσει την ανταλλακτική βιβλιοθήκη του Πολύκεντρου με ένα μεταχειρισμένο βιβλίο!
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)