Εθιμοτυπική επίσκεψη στο Δήμαρχο Ηρακλείου κ. Βασίλη Λαμπρινό πραγματοποίησε το πρωί η επικεφαλής της Δημοκρατικής Συμπαράταξης και Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ κ. Φώφη Γεννηματά.
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης η Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ συζήτησε με τον Δήμαρχο, το προσφυγικό ζήτημα ,τις τρέχουσες πολιτικές εξελίξεις αλλά και ζητήματα που αφορούν την Τοπική Αυτοδιοίκηση και το Δήμο Ηρακλείου.
Την κ. Γεννηματά συνόδευε ο Γραμματέας της Κ.Ο της Δημοκρατικής Συμπαράταξης και Βουλευτής Ηρακλείου κ. Βασίλης Κεγκέρογλου , ο Διευθυντής του Πολιτικού γραφείου της Προέδρου του ΠΑΣΟΚ κ. Μανόλης Όθωνας και ο Γραμματέας του Τομέα Αγροτικής Ανάπτυξης κ. Νίκος Μπουνάκης.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)