Συνάντηση για διάφορα ζητήματα που τους απασχολούν, είχαν σήμερα στη Δημοτική Αστυνομία με τον Πολιτικό της Προϊστάμενο κ. Μαρίνο Παττακό και στελέχη της, η διοίκηση του σωματείου ιδιοκτητών χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης συζητήθηκαν επίσης προτάσεις για την βελτίωση της κυκλοφορίας στο Ηράκλειο.
Από πλευράς του σωματείου ιδιοκτητών στη συνάντηση μετείχαν ο πρόεδρός του Χαρίτων Παπαδάκης, η αντιπρόεδρος Ειρήνη Βολιτάκη και οι κ.κ Ιωάννης Ζωιτόπουλος και Μύρων Βλατάκης ενώ από τη Δημοτική αστυνομία εκτός του κ. Παττακού η Δ/ντρια κ. Παρασκευή Πλατάκη και ο Υποδ/ντής κ. Γιώργος Τρούκης.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)