Ο Μανώλη Κουνδουράκη είναι ένας απίθανος αθλητής σε ένα απίθανο άθλημα που το παρουσιάζει με τον δικό του τρόπο σε κεντρική πλατεία στις Μοίρες
O 18χρονος Μανώλης, μιλάει στο apopsilive.gr για το άγνωστο άθλημα της Καλλισθενικής Γυμναστικής , από που προέρχεται, πως ο ίδιος το επέλεξε, πως και που γυμνάζεται, ενώ έδωσε την δικιά του παράσταση σε κεντρικό σημείο στις Μοίρες, όπου ο Μανώλης έκανε απίθανα πράγματα χρησιμοποιώντας το βάρος του σώματος και τη δύναμη του. Ας τον απολαύσουμε…
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)