Ευχαριστήρια διπλώματα σε αυτούς που βοήθησαν να γίνει πραγματικότητα το 1ο Mellon Run
Ο Σύλλογος ΑΜΕΑ Νότιας Κρήτης “Το Μελλον” ευχαριστεί όλους που βοήθησαν να γίνει πραγματικότητα το 1ο Mellon Run που έγινε στην Φανερωμένη του Δήμου Φαιστού, την Κυριακή 9 Οκτωμβρίου.
Ο Σύλλογος ΑΜΕΑ για εκφράσει την ευγνωμοσύνη του προς τους ανθρώπους και επιχειρήσεις που με την βοήθειά τους έγινε η φιλανθρωπική εκδήλωση, τους έστειλε αναμνηστικό ευχαριστήριο δίπλωμα.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)