Ο άτυχος άντρας οδηγούσε μοτοποδήλατο και συγκρούστηκε με λεωφορείο
Τροχαίο δυστύχημα που είχε ως αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό 39χρονου οδηγού μοτοποδηλάτου, σημειώθηκε στο 2ο χιλιόμετρο της Εθνικής Οδού Κέρκυρας – Παλαιοκαστρίτσας, όταν το δίκυκλο μοτοποδήλατο που οδηγούσε ο 39χρονος συγκρούστηκε με τουριστικό λεωφορείο, που οδηγούσε 50χρονος.
Προανάκριση για τις συνθήκες του τροχαίου διενεργείται από το Τμήμα Τροχαίας Κέρκυρας.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)