Την Κυριακή 7 Μαΐου 2017 στο Φουρφουρά
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο. Ψηλορείτη, σύμφωνα με το καταστατικό του, προσκαλεί τα μέλη του να παρευρεθούν στη Γενική Συνέλευση – Αρχαιρεσίες η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 7 Μαΐου 2017 και ώρα 19:30 στο Δημαρχείο Αμαρίου στο Φουρφουρά.
Σε περίπτωση μη επιτεύξεως απαρτίας η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί την Κυριακή 14 Μαΐου 2017 και ώρα 19:30 στο ίδιο μέρος.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)