Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν στις Μοίρες
Το Σωματείο Ιδιοκτητών επαρχιώτικων ΤΑΧΙ Νομού Ηρακλειου «ΓΟΡΤΥΝΑ», καλεί τα μέλη του να συμμετέχουν στις εκλογές που θα πραγματοποιηθούν σήμερα 7 Μαΐου στην αίθουσα του Αγίου Νεκταρίου στις Μοίρες του Δήμου Γόρτυνας από τις 10 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι.
Οι ψηφοφόροι απαραιτήτως θα είναι εφοδιασμένοι με την ταυτότητά τους.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)