Πέρασε ένας χρόνος από τότε που η Πέλα Κουντεντάκη «έφυγε» τόσο άδικα από τη ζωή της μετά από τροχαίο
Η οικογένειά της Πέλα Κουντεντάκη τελεί το ετήσιο μνημόσυνο την Κυριακή 02/07/17 στην Ιερά Μονή Παναγίας Καλυβιανής για την ανάπαυση της ψυχής της αγαπημένης κόρη τους.
Μετά το μνημόσυνο θα προσφερθεί καφές στο ίδρυμα Ιεράς Μονής Παναγίας Καλυβιανής.
Θυμίζουμε ότι η Πέλα Κουντεντάκη είχε χάσει την ζωή της όταν το αυτοκίνητο που ήταν συνοδηγός έχασε τον έλεγχο και προσέκρουσε σε δέντρο στην είσοδό των Μοιρών στη Μεσαρά.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)