Σε μια κατάμεστη αίθουσα
Η Νομαρχιακή Διοικούσα Επιτροπή της Νέας Δημοκρατίας Χανίων διοργάνωσε, σήμερα Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου, στο κέντρο “Πορτοκάλι Hall” στον Πλατανιά Χανίων την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της.
Στην εκδήλωση κεντρική ομιλήτρια ήταν η πρώην υπουργός, βουλευτής Α΄ Αθηνών και τομεάρχης Οικονομίας & Ανάπτυξης της Νέας Δημοκρατίας, κα Ντόρα Μπακογιάννη.
Παρόν στην κοπή της πίτας έδωσαν στελέχη της Νέας Δημοκρατίας και πλήθος κόσμου.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)