Για την πολύτιμη βοήθεια
Η ανακοίνωση του συλλόγου ΑμεΑ “Το Μέλλον”
“Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά την Παγκρήτια συνεταιριστική τράπεζα, η οποία στο υποκατάστημά της στις Μοίρες, για διάστημα 2 μηνών, τοποθέτησε έναν από τους κουμπαράδες του συλλόγου. Τα χρήματα από τις δωρεές των πελατών της τράπεζας που συγκεντρώθηκαν, θα διατεθούν για την ενίσχυση του έργου του συλλόγου μας. Ευχαριστούμε..”
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)