Η παρουσιάστρια άφησε για λίγο την αγαπημένη της Άνδρο και προτίμησε για φέτος την Κρήτη
Η Ελένη Μενεγάκη, σύζυγός της Ματέο Παντζόπουλος και τα παιδιά τους βρίσκονται ήδη στο Ρέθυμνο για τις διακοπές του Πάσχα. Η παρουσιάστρια άφησε για λίγο την αγαπημένη της Άνδρο και προτίμησε για φέτος την Κρήτη.
Σύμφωνα με το goodnet.gr η παρουσιάστρια κάνει διακριτικές βόλτες στην πόλη και μένει σε γνωστό ξενοδοχείο στον Αδελιανό Κάμπο. Χθες, η ωραία Ελένη επισκέφτηκε κατάστημα με βιολογικά τοπικά προϊόντα απ’ όπου ψώνισε και αντάλλαξε απόψεις με τους ιδιοκτήτες.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)