Μεγάλη μεταγραφή για τον Α.Ο.Ψηλορείτη
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Α.Ο. Ψηλορείτη βρίσκονται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουν την έναρξη της συνεργασίας με τον πολύπειρο ποδοσφαιριστή Δημήτρη Αναστασόπουλο.
Ο Δημήτρης με το πλούσιο βιογραφικό του ως επαγγελματίας ποδοσφαιριστής, με καριέρα και στο εξωτερικό, αποτελεί τη σημαντικότερη μεταγραφή στην ιστορία του σωματείου μας.
Ο 28χρονος μέσος έχει αγωνιστεί σε Χαραυγιακό, Αθηναϊκό, Πανιώνιο (Super League), Καβάλα (Football League), ΑΕΚ (Super League), Ρέγκενσμπουργκ (3η κατηγορία Γερμανία), Αναγέννηση Καρδίτσας (Football League), Μοντ-Ρουαγιάλ Ουτρεμόν (1η κατηγορία Καναδά)
Τον καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Α.Ο. Ψηλορείτη και τον ευχαριστούμε που επέλεξε την ομάδα μας να αγωνιστεί τη φετινή ποδοσφαιρική σεζόν.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)