Στην πρώτη συνάντηση η συμμετοχή ξεπέρασε κάθε προσδοκία
Έγινε η πρώτη συγκέντρωση και Αγιασμός του σωματείου Φ.Σ. Κόρακας Πόμπια με μεγάλη συμμετοχή.
Σε πρώτη φάση ξεκίνησε επίσημα η επανίδρυση της ομαδος, σε δεύτερη φάση θα αρχίσουν οι εγγραφές των ακαδημιών που σκοπός της θα είναι η πλήρη οργάνωση συνεχίζοντας τη δουλειά του Αριστοτέλη Μπαστακη που κράτησε τις ακαδημίες ζωντανες για όσο καιρό ήταν ανενεργό το σωματείο.
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/08/46D8EF96-7F4C-432E-9817-93CC4384E6DA.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/08/760FC40D-5DB4-4B06-9BDD-FBEA045D2E7F.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/08/D4D81BD8-52FB-448F-9CC8-BBE352247A76.jpeg)
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2020/08/B9B6A8A3-AEA4-4AB7-92D5-8AA15C4A523F.jpeg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)