Λόγω τεχνικών θεμάτων η σημερινή προβολή των 18.00 μμ ακυρώνεται
Κανονικά από την επόμενη εβδομάδα και για τις επόμενες 4 εβδομάδες με τα TOY STORY 1,2,3,4.
Ενημερώνουμε επίσης ότι το Σάββατο 5.10 στις 9.00πμ θα γίνει στο χώρο του Συλλόγου η 1η συγκέντρωση ζωγραφικής με την Ειρήνη Κασσιμάτη , αλλά και για όσους ενδιαφέρονται για τις δομές μας,παρουσία των καθηγητών και του προεδρείου του Συλλόγου, προκειμένου να οριστικοποιηθούν οι ώρες και οι δομές.
Καλούμε όλους όσοι ενδιαφέρονται να παρευρεθούν
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2019/09/71186010_3215905098450080_3507130166310600704_o-1024x700.jpg)
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)