Με αφορμή τον αγώνα Βόλεϊ για την οικονομική ενίσχυση του μικρού Μάνου από το Χουδέτσι, και τη μή πρόσκληση του ΓΑΣΜ, ο προπονητής της Μεσαρίτικης ομάδας εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση
Με δεδομένο το ότι δεν κρίθηκε σκόπιμο από τους διοργανωτές να κληθεί ο σύλλογος μας μέσω της αθλητικής του παρουσίας στον αγώνα αφού προφανώς δεν ανήκει στα σωματεία του νομού Ηρακλείου ή δεν διαθέτει αθλήτριες ικανές να ανταπεξέλθουν στο υψηλό επίπεδο του αγώνα?????.
Αποφασίζαμε να συνδράμουμε τουλάχιστον οικονομικά, απ΄ευθείας σε λογαριασμό που η οικογένεια έχει δημοσιεύσει.
ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΙΑ ΤΑΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΝΟΥ.
Ακολουθήστε το Cretanmagazine στο Google News και στο Facebook
![](https://www.cretanmagazine.gr/wp-content/uploads/2021/10/cretan-magazine41568594548894-2-e1633538926485.png)